Search
 

Hakkımızda

Elmacıoğlu Et Lokantası

Bu Lezzet Hiç Değişmeyecek

Kayseri’mizin tarihi kalesi, kapalı çarşısı ve çarşı içiyle iç içe olan Millet Caddesi’nde 1959 yılından buyana hizmet vermekte olan ve bu süre zarfında lezzetiyle, kalitesiyle ve müşteri odaklı hizmet  anlayışıyla sürekli kendini yenilemiş bir kuruluştur.

Zaman içerisinde artan taleplerle doğru orantılı olarak 2002 yılında şubeleşmeye başlamış daha büyük bir hizmet ağına sahip olmuş, gerek ürün çeşitleriyle gerekse kapasite ve hizmet kalitesiyle kendisini bir adım daha ileriye taşımıştır. Elmacıoğlu Et Lokantalarında iş yemeği, toplantı, düğün, davet organizasyonları yürütmektedir.

2008’de Sivas Caddesi’nde ve 2011’de ise İstasyon Caddesi’nde hizmete açtığı Elmacıoğlu Ekspres markasıyla hızlı servis ve paket servisi hizmetlerini de başarıyla yürütmektedir.

Elmacıoğlu Merkez Et Lokantası 1200 m2 kapalı alanı ile 500 kişiye aynı anda geçmişten bugüne gelen geleneksel lezzeti Elmacıoğlu farkı ve kalitesi ile sunmaktadır. Elmacıoğlu Gültepe Et Lokantası ise 4 katlı 2000 m2 kapalı ve 800 m2 açık alan olmak üzere toplam 2800 m2 alanda aynı anda 1500 kişiye Elmacıoğlu farkı ve kalitesi ile hizmet vermektedir.

2008 yılın Kayseri’ye özgü el mantısı başta olmak üzere Kayseri mutfağına özgü ürünlerin üretimine bir tesisi ile başlanmış ve gelen yoğun talepler üzerine şu anda mantı üretim tesisleri üçe çıkmıştır. Paketli Kayseri Mantısı ile yakalanan başarı neticesinde yurt geneline toptan ve perakende satışlar yapılmakta ve firmalara bayilikler verilmektedir.

Sürekli iyileşmeyi, kaliteyi kendisine misyon edinmiş Elmacıoğlu Gültepe Et Lokantası çağın gerekliliklerini, müşteri isteklerini hep ön planda tutarak sektöründe öncü bir firma olmayı başarmıştır. Sektöründe ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgesini ilk alan firmalardan olması ve bu belgenin gerekliliklerini yerine getirerek üretim yapması ELMACIOĞLU’nu farklı kılmaktadır.

Elmacıoğlu Gültepe Et Lokantası müşteri odaklı hizmeti, sürekli iyileşme ve gelişime açık yapısı, hijyenik şartlarda Gıda Mühendisi gözetiminde üretimi ile sektöründe öncü ve ilklerden olmaya devam edecektir.

Spain Appetizer

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptaac cusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam per spiciatis unde omnis iste natus.

Read More

Wine and Cheese

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptaac cusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam per spiciatis unde omnis iste natus.

Read More

Cups Of Coffee

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptaac cusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam per spiciatis unde omnis iste natus.

Read More
Elmacıoğlu Et Lokantası

Usta Şeflerden Dayanılmaz Lezzetler

Elmacıoğlu zengin mutfağından başlangıç ara sıcakları ile tadımlık lezzetleri mest
eder. Gerek Kayseri’ye özgü lezzetler, gerek diğer Elmacıoğlu ara sıcaklar malzemelerin en iyi şekilde tedariği ile mutfağa girince şeflerimiz tarafından muhteşem lezzetlere dönüşür.

Elmacıoğlu ana yemekleri, Kayseri Mantısı, Yağlama, Cıvıklı gibi ana yemekleri ile yine iskender kebabının en özel tadı misafirlerimizin beğenisine sunulmaktadır. Elmacıoğlu ızgara et çeşitleri ve Elmacıoğlı Fırın çeşitleri titizlikle ve anlık hazırlanır.

Elmacıoğlu mutfağının özeli tatlılar…

Tatlı şeflerimizin ellerinden özenle hazırlanan Elmacıoğlu tatlı çeşitlerimiz, misafirlerimizin Elmacıoğlu’nda rahat şekilde zaman geçirdikleri masalarını taçlandırmaktadır.

d

Sorry, the comment form is closed at this time.