Kayseri'mizin tarihi kalesi, kapalı çarşısı ve alışveriş merkeziyle iç içe olan Millet Caddesi'nde 1959 yılından buyana hizmet vermekte olan ve bu süre zarfında lezzetiyle, kalitesiyle ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla sürekli kendini yenilemiş bir kuruluştur.

Zaman içerisinde artan taleplerle doğru orantılı olarak 2002 yılında şubeleşmeye başlamış, daha büyük bir hizmet ağına sahip olmuştur. Gerek ürün çeşitleriyle, gerekse kapasite ve hizmet kalitesiyle kendisini bir adım daha ileriye taşımıştır. Elmacıoğlu Et Lokantalarında iş yemeği, toplantı, düğün, davet organizasyonları yürütmektedir.

2008'de Sivas Caddesinde ve 2011'de ise İstasyon Caddesinde hizmete açtığı Elmacıoğlu Expres markasıyla hızlı servis ve paket servisi hizmetlerini de başarıyla yürütmektedir.

Elmacıoğlu Merkez Et Lokantası 1200 m2 kapalı alanı ile 500 kişiye aynı anda geçmişten bugüne gelen geleneksel lezzeti Elmacıoğlu farkı ve kalitesi ile sunmaktadır.

Sürekli iyileşmeyi, kaliteyi kendisine misyon edinmiş Elmacıoğlu Et Lokantası çağın gerekliliklerini, müşteri isteklerini hep ön planda tutarak sektöründe öncü bir firma olmayı başarmıştır. Sektöründe ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgesini ilk alan firmalardan olması ve bu belgenin gerekliliklerini yerine getirerek üretim yapması ELMACIOĞLU'nu farklı kılmaktadır.

Elmacıoğlu Merkez Et Lokantası müşteri odaklı hizmeti, sürekli iyileşme ve gelişime açık yapısı, hijyenik şartlarda Gıda Mühendisi gözetiminde üretimi ile sektöründe öncü ve ilklerden olmaya devam edecektir.

TOPLANTI & DAVETLER
Özel davetler için 450 ve 250 kişilik balo salonları, 800 kişilik Meeting Room A ve 250 kişilik Meeting Room B 300 kişilik katı...
devam »
 • BUTİK ÜRÜN SATIŞ
  Elmacıoğlu lezzetlerini dilerseniz paket yapıp evinize götürebilir
  bir telefonla Türkiye'nin her yerine kargo ile isteyebilirsiniz.
  devam »
 • CATERING
  Fabrikalar, kalabalık iş yerleri, okul ya da özel
  davet mekanlarına toplu yemek servisi...
  devam »
 • HABERLER
  Nam ante massa, porttitor sit amet tortor non, tincidunt mollis ante. Suspendisse bibendum pharetra rhoncus. Donec semper a turpis et porta.
  KAMPANYALAR
  Nam ante massa, porttitor sit amet tortor non, tincidunt mollis ante. Suspendisse bibendum pharetra rhoncus. Donec semper a turpis et porta.
  M.K. Paşa Blv. 56
  Melikgazi / Kayseri - Türkiye
  T. + 90 (352) 223 99 99
  F. + 90 (352) 223 64 39
  RZV.: + 90 (352) 223 99 99
  © Copyright 2014 Elmacıoğlu Et Lokantası | All Rights Reserved | Tüm Hakları Saklıdır | ADDIRECTOR