Kayseri'mizin tarihi kalesi, kapalı çarşısı ve alışveriş merkeziyle iç içe olan Millet Caddesi'nde 1959 yılından buyana hizmet vermekte olan ve bu süre zarfında lezzetiyle, kalitesiyle ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla sürekli kendini yenilemiş bir kuruluştur.

Zaman içerisinde artan taleplerle doğru orantılı olarak 2002 yılında şubeleşmeye başlamış, daha büyük bir hizmet ağına sahip olmuştur. Gerek ürün çeşitleriyle, gerekse kapasite ve hizmet kalitesiyle kendisini bir adım daha ileriye taşımıştır. Elmacıoğlu Et Lokantalarında iş yemeği, toplantı, düğün, davet organizasyonları yürütmektedir.

2008'de Sivas Caddesinde ve 2011'de ise İstasyon Caddesinde hizmete açtığı Elmacıoğlu Expres markasıyla hızlı servis ve paket servisi hizmetlerini de başarıyla yürütmektedir.

Elmacıoğlu Merkez Et Lokantası 1200 m2 kapalı alanı ile 500 kişiye aynı anda geçmişten bugüne gelen geleneksel lezzeti Elmacıoğlu farkı ve kalitesi ile sunmaktadır.

Sürekli iyileşmeyi, kaliteyi kendisine misyon edinmiş Elmacıoğlu Et Lokantası çağın gerekliliklerini, müşteri isteklerini hep ön planda tutarak sektöründe öncü bir firma olmayı başarmıştır. Sektöründe ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgesini ilk alan firmalardan olması ve bu belgenin gerekliliklerini yerine getirerek üretim yapması ELMACIOĞLU'nu farklı kılmaktadır.

Elmacıoğlu Merkez Et Lokantası müşteri odaklı hizmeti, sürekli iyileşme ve gelişime açık yapısı, hijyenik şartlarda Gıda Mühendisi gözetiminde üretimi ile sektöründe öncü ve ilklerden olmaya devam edecektir.

KAMPANYALI MENÜ GRUPLARI
Elmacıoğlu Mini Menü, İnegöl Menü
Çıtır Menü
devam »
 • KAMPANYALI MENÜ GRUPLARI
  Elmacıoğlu İskender, Kayseri Menüsü
  Gobit Menü
  devam »
 • KAMPANYALI MENÜ GRUPLARI Yeni Lezzet
  Elmacıoğlu Hamburger, Çıtır Menü
  Kırmızı Beyaz Menü
  devam »
 • HABERLER
  Nam ante massa, porttitor sit amet tortor non, tincidunt mollis ante. Suspendisse bibendum pharetra rhoncus. Donec semper a turpis et porta.
  KAMPANYALAR
  Nam ante massa, porttitor sit amet tortor non, tincidunt mollis ante. Suspendisse bibendum pharetra rhoncus. Donec semper a turpis et porta.
  Gevhernesibe Mh. İstasyon Cd. 33/A-1
  Kocasinan / Kayseri - Türkiye
  T. + 90 (352) 221 11 64/65
  istasyon@elmaciogluiskender.com

  RZV.: + 90 (352) 221 11 64/65
  © Copyright 2014 Elmacıoğlu Et Lokantası | All Rights Reserved | Tüm Hakları Saklıdır | ADDIRECTOR